2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Szép Ernő: A világ. Versek. Bécs, 1921., Szerzői, (Johann N. Vernay-ny.). 63+ 1 p. Első kiadás. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.