1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Szinnai Tivadar: Sötét ablakok. Regény. Dedikált példány. Sötét ablakok. Regény. Bp. 1947. Dante. 492 l. Gerincén sérült. Kiadói félvászon-kötésben. Szinnai Tivadar (1894-1972) író, műfordító. Tábor Béla író, műfordító bátyjának szóló dedikációval. Kiadói vászonkötésben laza fűzéssel