4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története. A legrégibb időktől a jelenkorig rövid előadásban .Pest, 1864-5. Emich. 440p. Korabeli kopottas félvászon kötésben,