4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Török Sándor: Az idegen város. I-II. köt. Regény. [Egy kötetben.] Bp.,[1934.],Franklin, 220 ; 227 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Az író, Török Sándor (1904-1985) által ALÁÍRT példány, dátumozva: "1934. Könyvnap. Budapest."