3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Bp., én., Franklin, 276+1 p. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér rajzzal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, kopott borítóval, de belül jó állapotban.