3 600 HUF
Victor Nadal: Die Trägheit von - -. Illustriert von Artur Scheiner. Die Sieben Todsünden. Bp., én.,Gustav Grimms Verlag, (Hornyánszky Viktor-ny.), 160 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag erotikus képanyaggal, egészoldalas és fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói szecessziós, illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, két lap sérült, hiányos (79/80.,105/106.)