Number of items: 475

20715.

4 000 HUF
10,36
11,43
20716.

2 800 HUF
7,25
8,00
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1932. Dante. 359 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Első illusztrált kiadás.Gerincen minimális kopással
20717.

5 000 HUF
12,95
14,29
Közhasznú esmeretek tára. A' Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. XIV. köt.:Só-Tezel. Pest, 1834, Wigand Ottó (Landerer-ny.), . Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, füzés részben elvált
20718.

4 000 HUF
10,36
11,43
Birtalan Balázs: Sorskönyv nélkül. hn., 2017, Mangólia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20719.

5 000 HUF
12,95
14,29
Róna Lajos: Harminc év az újságíró-pályán. Békében, háborúban, forradalomban. 1-3. köt. Bp., 1930., Szerzői,(Hungária-ny.) Kiadói félvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal és gerincekkel, a 3. kötet gerince sérült.
20720.

5 000 HUF
12,95
14,29
Gracza György: A nevető Magyarország I-II. köt. Egyetemes adomagyűjtemény I-II. köt. Összeáll.: - -. Bp.,1901,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 4+380 p.+5 t.; 4+371 p.+7 t. Egészoldalas képtáblákkal, és oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, a II. kötet gerince sérült, de ezt leszámítva belül jó állapotban.
20721.

4 800 HUF
12,44
13,71
M.-N. Bouillet: Dictionnaire Universel des Sciences, des lettres et des arts. Paris, 1855, L. Hachette et C. Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval.
20722.

4 000 HUF
10,36
11,43
Gács Teri: A mélységből kiáltunk hozzád. I. rész.: A gyűlölet sodrában. II. rész: Vadász-utca 29. DEDIKÁLT! Bp., 1946, Tábor. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, nagyrészt szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
20723.

4 800 HUF
12,44
13,71
Don Gifford - Robert J. Seidman: Ulysses Annotated. Notes for James Joyce's Ulysses. Berkeley - Los Angeles - London,1989,California Press. Angol nyelven. Second edition, revised and enlarged by Don Gifford. Kiadói papírkötés.
20724.

5 000 HUF
12,95
14,29
Sienkiewicz Henrik: Quo vadis? I-II. köt. Történeti regény Nero császár korából. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1903, Fordító,(Stephaneum-ny.), 311 p. + 13 t.; 305+1 p. +16 t. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, egy-két lapszéli szakadással, az I. kötetből kijáró elülső szennylappal, a II. kötetben az elülső szennylap hiányzik, a címlap szakadt.
20725.

4 000 HUF
10,36
11,43
Komondy József: Nagyúr Népe, Magyar Nép. H.n., 2023, magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (045.), a szerző által aláírt példány.
20726.

4 400 HUF
11,40
12,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF