Cholnoky Viktor: Tammúz. Elbeszélések. Bp., 1910., Franklin, 238 p. Első kiadás. Korabeli szecessziós egészvászon-kötés, a címlapon satírozás nyomokkal.
Gárdonyi Géza: Annuska. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1903, Singer és Wolfner, 8+182 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
Rudyard Kipling: A birmai leányzó és más elbeszélések. Modern Írók Könyvtára VIII. köt. Bp. - Bécs, 1904, Freund Frigyes, 110+2 p. A borító Löffler Berthold munkája. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborító a borítóra kasírozták.
Papp Tibor: Térvers képek. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. A szerző, Bálint Lajos (1886-1974) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942, Szerzői, 77 p.A borító Zádor István munkája. Kiadói papírkötés. Készült 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány. (Külön példány bejegyzéssel a számozás helyén.)
Székey Tibor: Kitűnő bizonyítvány. + Tabi László: A csodálatos reklám. Világvárosi Regények 721. és 770. sz. (Bp., 1940), Literária, 31+(1) p.; 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.