Number of items: 475

Gajdács Pál: A Hunyadiak. Költői elbeszélés. DEDIKÁLT! Bp., 1918, Kultura. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20787.

4 800 HUF
12,44
13,71

Szomory Dezső: Levelek egy barátnőmhöz. Első kiadás. Bp., (1927), Athenaeum. 247p. Kiadói papírkötésben szakadásokkal
20788.

1 600 HUF
4,15
4,57

20789.

1 600 HUF
4,15
4,57

Gárdonyi Géza: Karácsonyi álom. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, Wolfner-kötés, kopott borítóval.
20790.

2 000 HUF
5,18
5,71

Gárdonyi Géza: Annuska. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1903, Singer és Wolfner, 8+182 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
20791.

2 000 HUF
5,18
5,71

Rudyard Kipling: A birmai leányzó és más elbeszélések. Modern Írók Könyvtára VIII. köt. Bp. - Bécs, 1904, Freund Frigyes, 110+2 p. A borító Löffler Berthold munkája. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborító a borítóra kasírozták.
20792.

2 000 HUF
5,18
5,71

Prévost Marcel: Félszüzek. Ford.: Rózsa Géza. Bp., 1896, Sachs és Pollák. Első magyar teljes kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
20793.

2 000 HUF
5,18
5,71

Tenus Tivadar: Poros akták között. Bp., 1893., Rózsa K[álmán], 144 p. Átkötött félvászon-kötés. Ritka!
20794.

4 800 HUF
12,44
13,71

Remenyik Zsigmond: Élők és holtak. Bp.,(1948), Révai, 337 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült illusztrált papír védőborítóban.
20795.

2 200 HUF
5,70
6,29

Papp Tibor: Térvers képek. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
20796.

1 400 HUF
3,63
4,00

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. A szerző, Bálint Lajos (1886-1974) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942, Szerzői, 77 p.A borító Zádor István munkája. Kiadói papírkötés.  Készült 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány. (Külön példány bejegyzéssel a számozás helyén.)
20797.

2 800 HUF
7,25
8,00

Székey Tibor: Kitűnő bizonyítvány. + Tabi László: A csodálatos reklám. Világvárosi Regények 721. és 770. sz. (Bp., 1940), Literária, 31+(1) p.; 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
20802.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF