Number of items: 475

1941 Nyomda- és rokonipari évkönyv. Bp., Székely Nyomda. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
20803.

3 000 HUF
7,77
8,57
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története. A legrégibb időktől a jelenkorig rövid előadásban .Pest, 1864-5. Emich. 440p. Korabeli kopottas félvászon kötésben,
20804.

4 000 HUF
10,36
11,43
Dante Alighieri: Az új élet. La vita nuova. Kétnyelvű remekművek I. Jékely Zoltán fordítása. A bevezetés Fülep Lajos műve. Bp., é.n., Franklin. 145+3 p. Magyar és olasz nyelven. Kiadói egészbőr kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
20805.

2 400 HUF
6,22
6,86
Bíró József: Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) A szerző, Bíró József (1951- ) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés.
20806.

800 HUF
2,07
2,29
Kovács Mihály: A harang. Bp., 1919, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel, volt könyvtári példány.
20807.

6 000 HUF
15,54
17,14
Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926., Pantheon. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20808.

1 400 HUF
3,63
4,00
Haggard, H. Rider: Salamon király kincse. Ford.: Fái J. Béla. I-II. köt. Egyetemes Regénytár. Bp., 1896, Singer és Wolfner, 156 p.; 150 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítókon némi kopással, foltokkal, belül túlnyomórészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20809.

2 200 HUF
5,70
6,29
Jean de la Varende: A skótok királya. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
20810.

1 600 HUF
4,15
4,57
Magyar farsang. Ifj. Ambrózy Ágoston, Bibó Lajos, [...] Volly István szinpadi munkáiból összeáll.: Szombathy Viktor. Bp., 1942, Magyar Népművelők Társasága. (Forrás-ny.), 192 p. A címlap, fejlécek és záródíszek Toncz Tibor munkái. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes, sérült borítóval, néhány lapon sérülésekkel.
20811.

2 000 HUF
5,18
5,71
B. Traven: A taliga. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói, Svéd István által tervezett sérült papír védőborítóval.
20812.

1 600 HUF
4,15
4,57
K. Nagy Sándor: Ügyes-bajos ember könyve. Útba igazítás minden ügyben és bajban. Bp., 1913, Franklin. Félvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, sérült lapok, viseltes állapotban.
20813.

1 600 HUF
4,15
4,57
20
Körösztös György: Összeesküvések a magyarság ellen. Bp., 2019, Angyali Menedék. Kiadói kartonált papírkötés.
20814.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF