Number of items: 475

Vegyes könyvtétel, 5 db: Arany János: Toldi szerelme (Magyar Könyvtár); Livius XXI. könyve. III. füzet. Ford. és magyarázta: Aczél Dezső. Diák Könyvtár 30. sz.; Bartha József: Aesthetika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 113.; Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár.; Lévay Ede: Fizikai repertórium. II. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár. Változó állapotban, közte szakadt borítókkal.
20828.

1 200 HUF
3,11
3,43
20829.

800 HUF
2,07
2,29
Pető Tóth Károly: Hal-álom. A szerző, Pető Tóth Károly (1954-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Cserépfalvi Poétika. Bp.,1994, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, leporelló-szerűen kinyitható lapokkal, kissé foltos, kissé kopott borítóval. A szerző által aláírt, (számozott példány? Készült 101 számozott példányban.)
20830.

1 400 HUF
3,63
4,00
20831.

1 200 HUF
3,11
3,43
20832.

1 000 HUF
2,59
2,86
20833.

1 400 HUF
3,63
4,00
20834.

1 000 HUF
2,59
2,86
Műrepülés. Szerk:: Zörgő Tibor. Bp., 1984., Magyar Honvédelmi Szövetség. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20835.

1 200 HUF
3,11
3,43
Polner Zoltán 2 műve, a szerző által DEDIKÁLTAK:  Táncoltató.; Farsangi kakas. Bp.-Szeged,1977-1998.,Magvető - Szerzői. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói papírkötés.
20836.

1 400 HUF
3,63
4,00
Tóth Béla: Gyaluvonások. DEDIKÁLT! Bp.,1979,Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20837.

1 200 HUF
3,11
3,43
20838.

1 600 HUF
4,15
4,57
Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
20839.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF