Vegyes könyvtétel, 5 db: Arany János: Toldi szerelme (Magyar Könyvtár); Livius XXI. könyve. III. füzet. Ford. és magyarázta: Aczél Dezső. Diák Könyvtár 30. sz.; Bartha József: Aesthetika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 113.; Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár.; Lévay Ede: Fizikai repertórium. II. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár. Változó állapotban, közte szakadt borítókkal.
Pető Tóth Károly: Hal-álom. A szerző, Pető Tóth Károly (1954-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Cserépfalvi Poétika. Bp.,1994, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, leporelló-szerűen kinyitható lapokkal, kissé foltos, kissé kopott borítóval. A szerző által aláírt, (számozott példány? Készült 101 számozott példányban.)
Chak István 2 műve:
Amima. Avantgarde verseskötet.;
Brusztolva avagy Egy Színeház szép napjairúl. Beszélgetések.;
A szerző, Chak István (1953-) által által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
Zalaegerszeg, 2003., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
G. Komoróczy Emőke: Arccal a földön a huszadik század. Az avantgárd metamorfózisai. A szerző, G. Komoróczy Emőke (1939-) irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996, Hét Krajcár. Kiadói papírkötés.
Polner Zoltán 2 műve, a szerző által DEDIKÁLTAK:
Táncoltató.; Farsangi kakas. Bp.-Szeged,1977-1998.,Magvető - Szerzői. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói papírkötés.