David Ogilvy: Ogilvy a reklámról. Ford.: Török András. Bp., 1992., Park. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, elülső kötéstábla belső felén és előzéklapon apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
[Paule G. Perroy-Lionnet] Claude Renaudy: Magánosan a kanakok között. Jean Godefroy, a kannibálok apostola. Ford.: Dr. Martin Aurél. Bp., 1944, Korda Rt., 165+(3) p. A borító Pál György munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
Botár Attila: Időkerülő/Széki László: Madárjóslat. A szerző, Botár Attila (1944-2019) költő, műfordító, pedagógus, könyvtáros által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Veszprém [1981],Veszprém m. Tanács VB. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés.
Ágoston Vilmos: Húzd a himnuszt, ne káromkodj! A szerző, Ágoston Vilmos (1947-2022) író, esszéíró, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
Szomaházy István: Egy éjszaka Péterpusztán. Bp., 1917, Légrády. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón gyűrődésnyomokkal, kijáró lapokkal.
Vörösmarty Mihály lyrai és vegyes költeményei. 1821-1855. Olcsó Könyvtár 1405-1407. sz. Bp., 1906, Franklin-Társulat, 399 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Hetés György 1941).