Number of items: 475

Fazekas István: Móra Ferenc szülőháza. Bp., 16 p Kiadói papírborítóval DEDIKÁLT
20888.

1 800 HUF
4,66
5,14
20889.

1 000 HUF
2,59
2,86
20890.

800 HUF
2,07
2,29
20891.

900 HUF
2,33
2,57
Újvári Erzsi: Csikorognak a kövek. A szerző lánya, Barta Zsuzsa (1924-1992) színházi rendező, főiskolai tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Barta Zsuzsa névjegykártyájával. A szöveggondozás és az utószó Kálmán C. György munkája. Bp., 1986., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Újvári Erzsébet (Kassák Erzsébet, 1899-1940) költő, újságíró. Barta Sándor (1897-1938) író felesége, Kassák Lajos (1887-1967) író húga.
20892.

1 600 HUF
4,15
4,57
20893.

1 400 HUF
3,63
4,00
Kassák Lajos: Egy lélek keresi magát. Regény. Bp., 1948, Új Idők (Singer és Wolfner.) Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott illusztrált papír védőborítóban.
20894.

2 800 HUF
7,25
8,00
Jánossy Imre: Tolsztoj lelki arca. . Debrecen, 1938. Beke Zoltán. DEDIKÁLT különnyomat 16p. Kiadói papírborítóval
20895.

2 400 HUF
6,22
6,86
[Alpáry Imre] van Tromp I.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia). Bp., 1941, Cserépfalvi (Pápai Ernő-ny.), 300+(3) p. Második kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító sérült, javított (korabeli adópengős illetékbélyegekkel megragasztva).
20896.

1 800 HUF
4,66
5,14
20897.

1 600 HUF
4,15
4,57
Akantisz Viktor: A klassikus ókor legszebb hősmondái Schwab, Stoll és mások nyomán a művelt közönség számára. Átdolgozta: - -. Bp.,én.,Rozsnyai Károly. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
20898.

1 800 HUF
4,66
5,14
20899.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF