Number of items: 475

20900.

1 400 HUF
3,63
4,00
Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. (Verseskötet). H.n., 2008, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20901.

1 200 HUF
3,11
3,43
Kisfaludy Sándor: Eredeti magyar játékszín II. kötet. Bp., 1826., Királyi Magyar Univeritás' betűivel, X+2+314 p. Első kiadás. Kartonált papírkötés, az eredeti borítót a kartonált papírra kasírozták, javított kötéssel.
20902.

4 000 HUF
10,36
11,43
Szokoly Tamás: Nem történt semmi. Veszprém, 2002, Faa Produkt Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20903.

1 400 HUF
3,63
4,00
Lehel István: Jászai Mari utolsó szerepe. Bp., 1931, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel.
20904.

1 400 HUF
3,63
4,00
Török Sándor: Az idegen város. I-II. köt. Regény. [Egy kötetben.] Bp.,[1934.],Franklin, 220 ; 227 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.   Az író, Török Sándor (1904-1985) által ALÁÍRT példány, dátumozva: "1934. Könyvnap. Budapest."
20905.

4 000 HUF
10,36
11,43
Haypál Benő: Vigasztaló igazságok, igaz vigasztalások. Temetési beszédek. Bp., 1909, Károlyi György kő- és könyvnyomdája, 162 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott, a könyvtesttől különvált borítóval, szétváló fűzéssel, foltos. (Benne: nagyváradi és teleki Horváth Gyula országgyűlési képviselő, a Magyar Hírlap alapítója; gróf Kuun Géza; Bartha Miklós országgyűlési képviselő és mások gyászbeszédei).
20906.

1 400 HUF
3,63
4,00
Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer, hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet stb. köréből. Összegyűjtötte: - -. Bp.,(1895.), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.),4+239 p. Második, tetemesen bővített kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlap, az elülső és hátsó szennylap, és az utolsó lap kijár, egy lap foltos.
20907.

1 800 HUF
4,66
5,14
18
Arany János prozai dolgozatai. Bp., 1879, MTA, (Franklin-ny.), 4+518+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20908.

1 800 HUF
4,66
5,14
Köz-hasznu magyar és német levelező-könyv és nemzeti titoknok, a' közönséges életben előforduló hivatalbeli és barátságos helyheztetésekhez alkalmaztatva. Szerk.: Károlyi István. Pesten, 1832., Petrózai Trattner és Károlyi István, XVI+392 p. Hetedik megbővített és megjavított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a címlaptól a 16. oldalig kijáró lapokkal, a szennylapokon, és az elülső előzéklapon bejegyzésekkel, foltos lapokkal.
20909.

6 000 HUF
15,54
17,14
Farkas Béla: Élet. Költemények. (DEDIKÁLT). Bp., 1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 160 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A szerző által Bartholomeidesz Ernő részére DEDIKÁLT példány.
20910.

2 000 HUF
5,18
5,71
Verne Gyula: Kamp Ole sorsjegye. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap szakadt, viseltes állapotban.
20911.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF