Number of items: 475

Dr. Vincze József: Szent Ferenc és társainak legendája. Szemelvények az Ehrenfeld-kódexből. Irodalomtörténeti Olvasmányok VIII. Bp., 1907, Szent István-Társulat, 92+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
20912.

1 000 HUF
2,59
2,86
Magyar olvasókönyv a gazdasági középiskolák I. osztálya számára. Szerk.: Bartos János és Fekete Miklós. Bp., 1940, Athenaeum, 208 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, helyenként ceruzás bejelölésekkel.
20913.

1 600 HUF
4,15
4,57
Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Bp., 1892, Révai, 222+(1) p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, minimálisan sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
20914.

4 000 HUF
10,36
11,43
Könyökiné Laczkovich Ida: Karácsony. Jóska fillérei. Két elbeszélés. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 169+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap tetején vágásból eredő hiánnyal (szöveget nem érinti).
20915.

1 000 HUF
2,59
2,86
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe története. - - eredetije után átdolgozott legujabb magyar kiadás. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság, 173+(3) p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, egy sérült, kijáró képtáblával, ajándékozási bejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
20916.

2 400 HUF
6,22
6,86
B. Csűrös Emília: Hadik András népe. Regény az ifjúságnak. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1943], Szent István-Társulat, 161+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
20917.

2 000 HUF
5,18
5,71
Havas Zsigmond: Didergők. Bp., é.n., Forrás, 163 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként javított, kissé foltos lapokkal.
20918.

1 000 HUF
2,59
2,86
Gulácsy Irén: Erdély jogán és más dolgok. Cikkek és karcolatok. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 171+(5) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült, a fűzéstől részben elváló borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20919.

1 000 HUF
2,59
2,86
Arany János: Tillaárom haj! - - vidám versei. Andrássy Zoltán rajzaival, R. Berde Mária előszavával. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos, 116+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
20920.

1 000 HUF
2,59
2,86
Kolumbán Lajos: Utazás a Vágvölgyén. Benedek Elek Kis Könyvtára 119-120. köt. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20921.

2 400 HUF
6,22
6,86
20922.

2 800 HUF
7,25
8,00
Dr. Victor János: Márk evangéliuma. Református Sajtóosztály, Budapest, kissé foltos egészvászon kötésben.
20923.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF