Szkárosi Endre: Egy másik ember. Eszmélkedéstörténeti emlékirat. A szerző, Szkárosi Endre (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Orpheusz. Kiadói papírkötés, a hátsó borító és néhány lapon kisebb gyűrődésnyom.
Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Deme Zoltán 2 műve: Arpeggio; Mikrokozmosz. Bp., 1984, Szerzői. Kiadói papírkötés.
A szerző, Deme Zoltán (1949-) filmrendező, irodalomtörténész, író, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
Steven Kotler: A lehetetlen művészete. Hogyan hozzuk ki magunkból a csúcsteljesítményt? HVG könyvek, Budapest, 2021. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
Kállay Géza: Személyes jelentés. Filozófiai tanulmányok. (Bp.), 2007, Liget Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés. A szerző, Kállay Géza (1959-2017) irodalomtörténész, nyelvfilozófus, nyelvész által DEDIKÁLT példány.
Dénes Tibor: Századvég. Tanulmányok. A szerző, Dénes Tibor (1907-1983) író, irodalomtörténész által Zsebők Zoltán (1908-1984) államtitkár, Kossuth-díjas orvos, radiológus, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1947, Hungária. Kiadói papírkötés.
Hargitai Gyula: Pogány rekviem. Bp., 1989., Héttorony. Kiadói papírkötés.
A szerző, Haitsch Gyula (1932-2007) a költő édesapja (Hargitai Gyula (1956-1982)) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Székelyhidi Zsolt: Hoz. Miskolc, 1996., Új Bekezdés Könyvek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
A szerző, Székelyhidi Zsolt (1973-) zenész, zeneszerző, fotográfus, író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.