Claude Maillard - Papp Tibor: Icones. Ikonok. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 12. Paris - Wien - Bp.,1991., Magyar Műhely. Magyar és francia nyelven. Avantgárd verseskötet képekkel és versekkel. Kiadói papírkötés.
Serényi-Sprenger Ferenc, Pop Iosif, Fábri Sándor (szerk.): Máramarosi havasok. Máramarosi magyar, írók költők antológiája 11./12. Máramarossziget, 2005, Máramarosszigeti "Hollósy Simon" Művelődési Egylet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
Dömötör László: Micsinált a kivoltaz?. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2003, Móra. Többek közt Banga Ferenc, Gyulai Líviusz, Szemadám György illusztrációival. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőborítóval.
Hegedűs Lajos: Magyar hanglejtésformák grafikus ábrázolása. Bp., 1930, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, foltos és sérült borítóval.
Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.