Number of items: 475

20984.

2 000 HUF
5,18
5,71
20985.

2 200 HUF
5,70
6,29
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, kissé deformált gerinccel, a borító egy kis részen elvált a gerinctől.
20986.

1 600 HUF
4,15
4,57
17
Szivós Donát: Szülők, tanárok négyszemközt. Bp., 1944, Korda. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
20987.

1 600 HUF
4,15
4,57
H. Rider Haggard: Cleopatra. Ford.: Laky Géza. Bp.,én.,Dick Manó, 312 p. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
20988.

1 800 HUF
4,66
5,14
20989.

1 200 HUF
3,11
3,43
20990.

1 000 HUF
2,59
2,86
20991.

800 HUF
2,07
2,29
Béládi Miklós: Történelmi jelen idő. Beszélgetések a magyar irodalom legújabb fejezeteiről. A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szerk. és a bevezetést írta: Béládi Miklós. Rádiós szerk.: Kulcsár Katalin. Bp., 1981., RTV - Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
20992.

800 HUF
2,07
2,29
20993.

1 400 HUF
3,63
4,00
Varga Domokos: Kies Kiskunság, szeretett Szentmiklós Magyar Írókamara, 1994. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT!
20994.

1 800 HUF
4,66
5,14
(Defoe, Daniel): Robinson Cruzoe élete és viszontagságai. + Robinson Cruzoe kalandjai. [Egy kötetben]. Campe könyve nyomán átdolgozta: Baróti Lajos. Bp., [1929], Világirodalom, 78+(2)p., 75+(3) p. Szövegközi illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként javított lapokkal.
20995.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF