Moliére: A mucsai széplelkek. (Les précieuses ridicules. Ford.: Laczkó Géza. Monumenta Literarum I. sor. 8. sz. Gyoma, 1921., Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes hiányos borítókkal, a borító levált a füzetről, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal. + Robert Browning: Amerre Pippa jár. Ford.: Reichard Piroska. Monumenta Literarum II. sor. 12. szám. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Straub Imre 2 db DEDIKÁLT könyve: Nagyravágyás. (Egy emberélet regénye). Szombathely, 1984, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Göröngyös út. Szombathely, 1986, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés. Mindkettő a szerző által Fehér Katalin részére DEDIKÁLT.
Szinnai Tivadar: Sötét ablakok. Regény. Dedikált példány.
Sötét ablakok. Regény. Bp. 1947. Dante. 492 l. Gerincén sérült. Kiadói félvászon-kötésben. Szinnai Tivadar (1894-1972) író, műfordító. Tábor Béla író, műfordító bátyjának szóló dedikációval. Kiadói vászonkötésben laza fűzéssel
Mészöly Dezső: Örökbe fogadott versek. Válogatott műfordítások. A szerző, Mészöly Dezső (1918-2011) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, dramaturg által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003.,EPL. Kiadói papírkötés.
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Facsimile kiadás. Bp., 1990, Téka (Pátria-ny.) Az 1896-ban a Franklin-Társulat által kiadott könyv hasonmása. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült, a fűzéstől részben elvált borítóval.
Jósika Miklós: A hat uderszki leány. I-IV. köt. [Két kötetben.] Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 2+250+4+2+242+1 p.; 4+247+1 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötések, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzésekkel, kissé körbevágott.
Az Ujság Albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinknek. Mikszáth Kálmán, Szilágyi Géza, Kozma Andor, Herczeg Ferenc, Kenedi Géza, Ambrus Zoltán, Kóbor Tamás, és Telekes Béla írásaival. Bp., 1906, Athenaeum. Basch Árpád, Ujváry Ignácz, Rechl Kálmán, Kimnach László, Tolnay Ákos, Kotász Károly, Margittay Tihamér, Jendrasik Jenő, Dudits Andor, Gergely Imre, Poll Hugó képeivel, rajzaival illusztrálva. A címlap, valamint a külső tábla, és az előzéklapok, úgyszintén a kezdő és zárórajzok Basch Árpád munkái. Kiadói szecessziós díszítésű, aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, kissé megviselt állapotban.