Number of items: 475

Kner Izidor: Eszmék és viaskodások. Gyoma, 1906., Kner Izidor, 8+408 p. Kiadói szecessziós aranyozott,festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
21008.

2 400 HUF
6,22
6,86
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte: Bálint György. Pérely Imre rajzaival. Bp., én. (cca 1940), Cserépfalvi, 544 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé sérült gerinccel.
21009.

2 000 HUF
5,18
5,71
Szabó Dezső: Az elsodort falu I-III. köt. A borító Byssz Róbert (1893-1961) munkája. Bp.,é.n. Genius. Kiadói papírkötésben, szakadozott, foltos borítókkal, az egyik gerincen hiánnyal.
21010.

2 400 HUF
6,22
6,86
Roger Martin du Gard: A Thibault család I-II. rész. Bp.,1938, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel, a papírborító kis szakadásait leszámítva jó állapotban.
21011.

2 400 HUF
6,22
6,86
Kabdebó Tamás: Danubius Danubiana. Folyamregény. Árapály, pezsdülés, forrás. DEDIKÁLT! [Bp.], 1998, Argumentum. Kiadó kartonált papírkötés.
21012.

2 800 HUF
7,25
8,00
Gyurkovics Tamás: Mengele bőröndje. Josef M. két halála. Regény. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2017, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21013.

2 800 HUF
7,25
8,00
Pál Károly: Arany János magyar irodalomtörténete. Közzéteszi és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., 1911, Franklin-Társulat, 222 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült, több lap (35-46. old.) kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
21014.

2 800 HUF
7,25
8,00
Eötvös Károly 2 műve: A nazarénusok.; Nagyokról és kicsinyekről. Eötvös Károly Munkái IX. és XIX. köt. Bp., 1904-1906, Révai. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon sorozatkötés, festett lapélekkel, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
21015.

2 400 HUF
6,22
6,86
4 db könyv: Ebers György: A nővérek. I-II. köt. Ford.: Kacziány Géza. Bp., 1898, Légrády. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, foltos borítókkal, az I. kötet végén több kijáró lappal. + Altay Margit: A kis hercegnő. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n., Pallas Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. + Pogány Elza: Négy vidám diák és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyeként kissé foltos lapokkal.
21016.

1 000 HUF
2,59
2,86
Gróf Nádasdy Borbála 2 db könyve: Zagolni zabad?; Úton-útfélen. H.n., 2008-2014, Méry Ratio. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21017.

2 000 HUF
5,18
5,71
[Bunyan, John (1628-1688)] Bunyan János: Szent háború. Írta: - - . Ford.: Dr. Czakó Jenő. I-II. köt. (Gépelt fordítói kézirat). H.n., é.n., k.n., 299 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé fakó gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Czirbusz Endre).
21018.

2 000 HUF
5,18
5,71
Bibliotheca corviniana. 1490-1990. Nemzetközi corvinakiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban. Szerk.: Földesi Ferenc. Bp., 1990, Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 6000 példányban. + Az Országos Széchényi Könyvtárt bemutató, angol ill. német nyelvű kiadvány (2 db). Bp., 1972, OSZK. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az egyik (angol nyelvű) kötet a borítótól elvált könyvtesttel. Megjelentek 1500, ill. 1000 példányban.
21019.

2 600 HUF
6,74
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF