Szabó Magda 3 műve:
Katalin utca.;Az őz.; Régimódi történet. Bp., 1969-1972-1981., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik volt könyvtári példány, szakadt borítókkal.;
+ Kónya Judit: Szabó Magda alkotásai és vallomásai tükrében. Bp.,1977,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.;
P. G. Wodehouse 2 regénye: Majd a Tóbiás! + Köszönöm, Tóbiás! Ford.: Várady György. Bp., [1941], Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt., 302 p.; 271 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, belül túlnyomórészt jó állapotban.
Pintér Jenő: - - magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I-II. kötet. I.: A magyar irodalom a XX. századig. II.: A magyar irodalom a XX. században. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítókkal és lapszélekkel, az I. kötet utolsó két lapja és a hátsó borító sérült.
Molnár Ferenc műveinek 3 kötete: Hétágú síp, Pesti erkölcsök.; Muzsika, Egy gazdátlan csónak története.; Az éhes város.; Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. + Molnár Ferenc: A zenélő angyal. Egy fiatal szerelem története. Bp.,1933,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. köt. Tanulmányok. Bp.,én.,Magyar Élet. Kiadói illusztrált papírkötés, az első kötet borítóján kis szakadásokkal, a 2. kötet felvágatlan példány. III. kötetben teljes.
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.