Number of items: 475

Szabó Magda 3 műve:  Katalin utca.;Az őz.; Régimódi történet. Bp., 1969-1972-1981., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik volt könyvtári példány, szakadt borítókkal.;  + Kónya Judit: Szabó Magda alkotásai és vallomásai tükrében. Bp.,1977,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.;
21020.

1 800 HUF
4,66
5,14
P. G. Wodehouse 2 regénye: Majd a Tóbiás! + Köszönöm, Tóbiás! Ford.: Várady György. Bp., [1941], Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt., 302 p.; 271 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, belül túlnyomórészt jó állapotban.
21021.

2 800 HUF
7,25
8,00
Pintér Jenő: - - magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I-II. kötet. I.: A magyar irodalom a XX. századig. II.: A magyar irodalom a XX. században. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítókkal és lapszélekkel, az I. kötet utolsó két lapja és a hátsó borító sérült.
21022.

2 000 HUF
5,18
5,71
21023.

2 400 HUF
6,22
6,86
Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Főszerk.: - -. Bp.,1979., Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény--kötés, átlátszó nylon-védőborítóval, szép állapotban.
21024.

2 400 HUF
6,22
6,86
Daudet, Alphonse: A kis izé. Ifjusági regény. Ford.: Csetényi Erzsi. Végh Dezső rajzaival. Bp., é.n. (cca 1930), Dante, 168 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kopott gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
21025.

1 000 HUF
2,59
2,86
Maurice Yaffé - Elizabeth Fenwick: A nemi öröm. Gyakorlati útmutató. Bp., 1990, Park - Medicina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21026.

1 600 HUF
4,15
4,57
Molnár Ferenc műveinek 3 kötete: Hétágú síp, Pesti erkölcsök.; Muzsika, Egy gazdátlan csónak története.; Az éhes város.; Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. + Molnár Ferenc: A zenélő angyal. Egy fiatal szerelem története. Bp.,1933,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21027.

1 600 HUF
4,15
4,57
Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21028.

1 800 HUF
4,66
5,14
Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. köt. Tanulmányok. Bp.,én.,Magyar Élet. Kiadói illusztrált papírkötés, az első kötet borítóján kis szakadásokkal, a 2. kötet felvágatlan példány. III. kötetben teljes.
21029.

1 600 HUF
4,15
4,57
21030.

1 200 HUF
3,11
3,43
Taffy Brodesser-Akner: Fleishman bajban van. Ford.: Kepes János. Bp., 2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21031.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF