Number of items: 475

21032.

900 HUF
2,33
2,57
21033.

900 HUF
2,33
2,57
5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel.
21034.

1 000 HUF
2,59
2,86
21035.

1 400 HUF
3,63
4,00
Molnár Géza: Az elpazarolt birodalom. DEDIKÁLT! Bp.,1986., Szépirodalmi. A borító és kötésterv Würtz Ádám munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső táblán törésnyommal.
21036.

1 600 HUF
4,15
4,57
Arany János összes költői művei I-X. köt. Bp., [1932.], Franklin. Arany János halálának 50 éves évfordulójára kiadott emlékkiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
21037.

1 800 HUF
4,66
5,14
Thomas Mann: Doctor Faustus. Nagy Elbeszélők. Nyugati Irodalom. Bp., én., Athenaeum. A borító Repcze János munkája. Kiadói papírkötés.
21038.

1 600 HUF
4,15
4,57
Vasvári Anna: Női dolgok I-II. köt. Bp., 1957-1961, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes karikatúrákkal. Kiadói félvászon-kötések, szakadt, foltos kiadói papír védőborítókban.
21039.

1 800 HUF
4,66
5,14
James Fenimore Cooper: Nagy indiánkönyv. Vadölő, Az utolsó Mohikán, Nyomkereső, Bőrharisnya, A préri. Bp., 1976, Móra. Kiadói kopott félvászon-kötés.
21040.

1 800 HUF
4,66
5,14
Elmét vidító elegy-belegy dolgok. Válogatás a győri kalendáriom 1749-től 1849-ig tartó időszakából. Vál., szerk., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ferenc. Magyar Hírmondó. Bp., 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
21041.

1 200 HUF
3,11
3,43
Der Sparch-Brockhaus. Deutsches Bildwörterbuch für jedermann. Leipzig, 1938. Brockhaus. Kiadói vászonkötésben. A budapesti német nagykövetség ajándékozási bejegyzésével és ex librisével
21042.

2 000 HUF
5,18
5,71
Drunvalo Melchizedek: Az élet virágának ősi titka. I. kötet. Eredeti cím: The ancient secret of the flower of life. Fordította: Patkós Szilvia. Budakeszi, 1999., Mandala-Véda. Papírkötésben, jó állapotban.
21043.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF