Number of items: 475

May Károly: A rabszolgakaraván. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, egy kijáró képtáblával.
20643.

1 600 HUF
4,15
4,57
Kalevala. A finnek nemzeti eposza. Az eredetiből ford.: Barna Ferdinánd. [A Kalevala első teljes magyar fordítása]. Pest, 1871, MTA (Athenaeum-ny.), XV+(1)+336 p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kis lapszéli sérüléssel, az előzéklapon ex libris-szel (Zilahi István), a címlapon bélyegzővel (Zilahi Béla).
20644.

5 000 HUF
12,95
14,29
Verne Gyula: Győzedelmes Robur. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richár rajzaival. Verne Gyula munkái. Bp., é.n. (cca 1910), Magyar Kereskedelmi Közlöny, 190+(2) p. Oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
20645.

3 000 HUF
7,77
8,57
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Telkes Pál József. Nemes Mihály rajzaival. Bp., é.n., Tolnai, 208 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.
20646.

2 000 HUF
5,18
5,71
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Bp., én., Franklin, 276+1 p. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér rajzzal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
20647.

3 000 HUF
7,77
8,57
Búvár zsebkönyvek 62 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, ismétlődésekkel (6 db), változó, többségében jó állapotban.
20648.

8 000 HUF
20,73
22,86
20649.

4 400 HUF
11,40
12,57
Bábjátékos Kiskönyvtár 13 kötete (közte duplummal). Bp., 1959-1961, Népművelési Intézet. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. Megjelentek 400 példányban (egy részükön nincs példányszám feltüntetve).
20650.

10 000 HUF
25,91
28,57
Bábjátékos Oktatás sorozat 7 kötete. Bp., 1967-1971, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, foltokkal, ázásnyomokkal. + 3 db egyéb bábjáték témájú kiadvány, vegyes állapotban, az egyik borító nélkül.
20651.

2 800 HUF
7,25
8,00
20652.

12 000 HUF
31,09
34,29
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Szilvássy Nándor rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
20653.

3 000 HUF
7,77
8,57
15
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
20654.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF