Number of items: 475

Simon Lajos: Csillagnézés. DEDIKÁLT! Bp., 1959, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20667.

1 800 HUF
4,66
5,14
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp.,1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
20668.

2 000 HUF
5,18
5,71
20669.

2 800 HUF
7,25
8,00
Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes! 21 kötet) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
20670.

12 000 HUF
31,09
34,29
Vitéz Csikós Jenő: A másik front... A szellemi harc módszerei és fegyvere. Bp.,(1941),Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal és borítóval.
20671.

3 000 HUF
7,77
8,57
Fodor József: Mérlegen. Új versek (1943-1945.) DEDIKÁLT példány! Bp., 1945., Uj Idők. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20672.

3 000 HUF
7,77
8,57
Ladányi Mihály: A túloldalon. DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20673.

3 000 HUF
7,77
8,57
Remenyik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp., 1932, szerzői kaidás (Spitzer-ny.), 231+(1) p. Első kiadás. A borító Bortnyik Sándor munkája. Kiadói papírkötés, sérült, a fűzéstől elváló borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20674.

3 000 HUF
7,77
8,57
Hervay Gizella: Tőmondatok. Versek. Bukarest, 1968, Irodalmi Társaság. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
20675.

2 800 HUF
7,25
8,00
Das Nibelungenlied und das Gudrunlied in moderner Übersetzung. Szemelvényes kiadás. Jegyzetekkel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Kárpáti Károly. Német Könyvtár 4. Bp., 1902., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,XIII+3+84 p. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20676.

1 800 HUF
4,66
5,14
Móricz Zsigmond: Jószerencsét. Bp., [1923], Athenaeum, 189+(3) p. Aranyozott félvászon-kötésben, jó állapotban.
20677.

3 000 HUF
7,77
8,57
Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban és átlátszó műanyag védőborítóban. Számozott (238./300) példány.
20678.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF