8 000 HUF
Horváth János: Az ékesszóllás a' koporsóknál. Weszprém, 1816., Számmer Klára', XVI+357+2 p. Korabeli kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a címlapon bejegyzéssel és régi bélyegzéssel, néhány lap kissé foltos, 320-353. oldalak között a lapok színe más, feltehetőleg más színű papírokat használt a nyomda.