4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
P. Otto Bitschnau: Christliche Standesunterweisungen. Stuttgart, é.n., Verlag der Süddeutschen Verlagsbuchhandlung. 6. kiadás. Német nyelven. Kiadói festett, szecessziós egészvászon kötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval, helyenként néhány kissé foltos lappal.