6 500 HUF
16,84 EUR, 18,57 USD
Reineri Sasserath: Crusus Theologiae Moralis, in quatuor partes divisus, ... Pars I. Augustae Vindelicorum [Augsburg], 1787., XX+483+1+24 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel és kötéstáblákkal, foltos lapokkal.