Books: Religion

Number of items: 44

Satguru Sivaya Subramuniyaswami: Dancing with Siva. Hinduism's contemporary catechism. + Loving Ganésa. Hinduism's endearing elephant-face god. 1993-1996. Himalayan Academy. Angol nyelven. Kiadói papírkötések.
20374.

3 000 HUF
7,77
8,57

Hermanni Zschokke - Joanne Döller: Historia sacra veteris testamenti. Vindobonae et Lipsiae, 1920, Guilelmi Braumüller,XVI+586 p.+ 2 (kihajtató képtáblák, közte térkép) t. Editio septima. Latin nyelven. Korabeli félvászon-kötés, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, kopott borítóval.
20375.

3 000 HUF
7,77
8,57

Az Esztergomi Főegyházmegye névtára és évkönyve 1982.  Lékai László (1910-1986) esztergomi érsek, prímás, bíboros által DEDIKÁLT példány! Schematismus Statusque Archidioecesis Strigoniensis Anno Domini MCMLXXXII. Bp., 1982., Esztergomi Főegyházmegye. Térkép-melléklettel. Kiadói műbőr-kötés.
20376.

4 000 HUF
10,36
11,43

20377.

1 400 HUF
3,63
4,00

Unitárius kis könyvtár 8 kötete. Coquerel A. ifj. után: A lelkiismeret és a hit. + Armstrong A. R. után: Az ember ismerete istenről. + Dole F. K. után: Jézus és kiválóbb kortársai. + Jenkin Llyod Jones után: A világ vallásai. + Gyászima Rudolf trónörökös ő Fenségének elhunyta alkalmából + Derzsi Károly: Úrvacsorai beszédek. + A halhatatlanság helye hitelveink között. (J. E. Carpenter nyomán.) + A biblia élete. Bp., 1885-1901, klf. kiadások. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20378.

Unitárius kis könyvtár 8 kötete. Coquerel A. ifj. után: A lelkiismeret és a hit. + Armstrong A. R. után: Az ember ismerete istenről. + Dole F. K. után: Jézus és kiválóbb kortársai. + Jenkin Llyod Jones után: A világ vallásai. + Gyászima Rudolf trónörökös ő Fenségének elhunyta alkalmából + Derzsi Károly: Úrvacsorai beszédek. + A halhatatlanság helye hitelveink között. (J. E. Carpenter nyomán.) + A ...

2 400 HUF
6,22
6,86

20379.

1 400 HUF
3,63
4,00

Petruch Antal s.j.: Száz év a magyar jezsuiták múltjából I-II., II. Animauna-könyvek 4-5-6. Kiadói papírkötés.
20380.

2 800 HUF
7,25
8,00

Schaeffer Sebestyén: Kolping Adolf. Életrajz. Ford.: Ruschek Antal. Házi Könyvtár LIII. Két könyv a Katholikus Legényegyletről. I. könyv. Bp., 1887, Szent István-Társulat (Athenaeum-ny.), 1 (acélmetszet) t. + VII+(1)+460 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első néhány lap részben elvált a fűzéstől, nagyrészt felvágatlan példány.
20381.

2 000 HUF
5,18
5,71

Pilinyi Gyula: A magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes római katolikus papság névtára és az országos hivatalok útmutatója. Hivatalos adatok alapján összeáll.: - - . 1943. évre. (Bp., 1943, Stephaneum-ny.), 414 p. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a címlapon névbejegyzéssel.
20382.

2 800 HUF
7,25
8,00

[Szalézi Szent Ferenc (1567-1622)]: Introduction a la vie devote de Saint Francois De Sales [...] Lyon, 1816, Chez J.h Bettend, XXIV+480 p. Francia nyelven. Egészbőr-kötésben, viseltes, javított borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.
20383.

5 000 HUF
12,95
14,29

Ananda Kentish Coomaraswamy: Hinduizmus és buddhizmus. Mérleg. Bp., 1989, Európa. Kiadói papírkötés.
20384.

1 800 HUF
4,66
5,14

P. Király (Kőnig) Kelemen: Hitlerizmus és kereszténység. A németországi evangélikus hitvalló egyház harca a nemzeti szocializmussal. Bp., 1946, Ferences Missziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, a borítón kis hiánnyal.
20385.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF