20215. 457. Closed Online auction Books: Social sciences
1 800 HUF
0 HUF
Alexander Bernát: Kant élete, fejlődése és philosophiája. I. köt. Bp., 1881., MTA, 1 t.+6+459 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras