20220. 457. Closed Online auction Books: Social sciences
1 800 HUF
0 HUF
Havas Miksa: Az értéktőzsde. Szabad iskola IV. Bp., 1922, Genius. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : nagy_andras