20218. 457. Closed Online auction Books: Social sciences
1 400 HUF
0 HUF
Németh László: Az értelmiség hivatása. A Tájékozódás Könyvei 1. sz. Bp., 1944, Turul, 287+(1) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras