20201. 457. Closed Online auction Books: Social sciences
4 000 HUF
0 HUF
Szilasy János: Philosophiai tanulmányai. Pest, 1856. Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) 1 t. (a szerző kőnyomatú mellképe), [4], VIII, (9)-217 p. Korabeli, sérült gerincű félvászon kötésben
Photo of the item taken by : karap_norbert