19208.
457. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
6 000 HUF
Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javÃtott, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!