Aime Jacquet: Ma vie pour une étoile. A szerző, Aimé Jacquet (1941-) francia labdarúgóedző, a 1998-ban világbajnokságot nyert francia csapat szövetségi kapitánya által DEDIKÁLT példány. Paris, 1999, Robert Laffont-Plon. Francia nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált.
///
"Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."
Kő András: A Grosics. 1-től 1-ig. A szerző, Kő András (1940- ) riporter, újságíró, író, illetve Grosics Gyula (1926-2014) labdarúgó, az Aranycsapat kapusa által is DEDIKÁLT példány! Bp., 2007, Apriori International. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
Nagy Béla 5 műve: FTC napló 1921-1925, 1925-1927, 1928-1930, 1931-1933. + Fraditsák. Az FTC labdarúgói 1900-1980. Zalaegerszeg - Bp., 1977-1978-1981, Magyar Hirdető - Egyetemi-ny. Az FTC napló 1931-1933. Nagy Béla által ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés.
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1941], Pantheon, 368 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes állapotban, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, szétvált gerinccel, foltos lapélekkel.
Dr. Nagy Loránd: A labdarúgás szabálykönyve. Országos Testnevelési és Sportbizottság. Bp., 1955, Sport Lap- és Könyvkiadó, 263+(1) p. Kiadói papírkötés.
Derzsi Ferenc - Fekete Árpád: A Szovátai Athletikai Clubtól a Medve-tó Sportegyesületig. Magánkiadás, Szováta, 2008, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.