https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 25

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Aime Jacquet: Ma vie pour une étoile. A szerző, Aimé Jacquet (1941-) francia labdarúgóedző, a 1998-ban világbajnokságot nyert francia csapat szövetségi kapitánya által DEDIKÁLT példány. Paris, 1999, Robert Laffont-Plon. Francia nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19206.

Aime Jacquet: Ma vie pour une étoile. A szerző, Aimé Jacquet (1941-) francia labdarúgóedző, a 1998-ban világbajnokságot nyert francia csapat szövetségi kapitánya által DEDIKÁLT példány. Paris, 1999, Robert Laffont-Plon. Francia nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
Nagy Béla szerk.: Isten éltessen, "Császár"! Albert Flórián 60 éves. Bp., 2001. Albert Flórián által dedikált.
19207.

Nagy Béla szerk.: Isten éltessen, "Császár"! Albert Flórián 60 éves. Bp., 2001. Albert Flórián által dedikált.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
8
Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!
19208.

Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
3
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált.   ///  "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."
19209.

Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált. /// "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Kő András: A Grosics. 1-től 1-ig. A szerző, Kő András (1940- ) riporter, újságíró, író, illetve Grosics Gyula (1926-2014) labdarúgó, az Aranycsapat kapusa által is DEDIKÁLT példány! Bp., 2007, Apriori International. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19210.

Kő András: A Grosics. 1-től 1-ig. A szerző, Kő András (1940- ) riporter, újságíró, író, illetve Grosics Gyula (1926-2014) labdarúgó, az Aranycsapat kapusa által is DEDIKÁLT példány! Bp., 2007, Apriori International. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
12,44
EUR
,
13,71
USD
Number of bids:
11
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
19211.

Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Nagy Béla 5 műve: FTC napló 1921-1925, 1925-1927, 1928-1930, 1931-1933. + Fraditsák. Az FTC labdarúgói 1900-1980. Zalaegerszeg - Bp., 1977-1978-1981, Magyar Hirdető - Egyetemi-ny. Az FTC napló 1931-1933. Nagy Béla által ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés.
19212.

Nagy Béla 5 műve: FTC napló 1921-1925, 1925-1927, 1928-1930, 1931-1933. + Fraditsák. Az FTC labdarúgói 1900-1980. Zalaegerszeg - Bp., 1977-1978-1981, Magyar Hirdető - Egyetemi-ny. Az FTC napló 1931-1933. Nagy Béla által ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1941], Pantheon, 368 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes állapotban, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
19213.

Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1941], Pantheon, 368 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes állapotban, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, szétvált gerinccel, foltos lapélekkel.
19214.

Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, szétvált gerinccel, foltos lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Dr. Nagy Loránd: A labdarúgás szabálykönyve. Országos Testnevelési és Sportbizottság. Bp., 1955, Sport Lap- és Könyvkiadó, 263+(1) p. Kiadói papírkötés.
19215.

Dr. Nagy Loránd: A labdarúgás szabálykönyve. Országos Testnevelési és Sportbizottság. Bp., 1955, Sport Lap- és Könyvkiadó, 263+(1) p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Hack Antal: 30 év piros-fehérben. DEDIKÁLT! (Íjászat!) Komárom, én., Multi Copy Kft. Szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
19216.

Hack Antal: 30 év piros-fehérben. DEDIKÁLT! (Íjászat!) Komárom, én., Multi Copy Kft. Szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
Derzsi Ferenc - Fekete Árpád: A Szovátai Athletikai Clubtól a Medve-tó Sportegyesületig. Magánkiadás, Szováta, 2008, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19217.

Derzsi Ferenc - Fekete Árpád: A Szovátai Athletikai Clubtól a Medve-tó Sportegyesületig. Magánkiadás, Szováta, 2008, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment