The Stadium Tour Experience. The Tottenham Experience. Official Book. Editor: Jim Drewett. London, 2019, Tottenhalm Hotspur Football Club. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Roland Lazenby: Kobe Bryant. A Fekete Mamba élete. Ford.: Csurka Gergely, és Szemenkei Balázs. Bp., 2021, G-Adam Könyvkiadó. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nagyiván Gábor: Bridzsmánia. hn.,2004, Alfadat Press. Kiadói kartonált papírkötés. + Charles H. Goren presents the Precision System of Contract Bridg Bidding. Edited by. Robert B. Ewen. New York, 1974, Chancellor Hall LTD. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, címlap sarkán hiánnyal.
Bodó István - Nagy Miklós - Örley Dénes: Horgászeszközök, horgászmódszerek. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó - MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.
Pino Allievi: Michael Schumacher. Immagini di una vita/A life in pictures. Vimodrone, 2019, Giorgio Nada. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró folttal a hátsó borítón. + 1924 Budapesti (Budai) Torna-Egylet prospektusa, 3 sztl. lev.