2 800 HUF
A Mambiala dombja. Kubai néger mesék. Ford.: Simor András. Fernando Ortíz bevezetőjével. Boglár Lajos utószavával. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3250 példányban.