4 800 HUF
A földalatti birodalom. A Baranya megyei bányászok meséiből gyűjtötte és írta: Vargha Károly és Rónai Béla. Pécs, 1956, Dunántúli Magvető, 77 p. A borító és az illusztrációk Rogan Miklós munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.