2 000 HUF
Az istenfiú városa. Kambodzsai mondák és mesék. Ford.: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla munkája. Népek meséi sorozat. Bp., 1975, Európa. Ján Cifra fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.