20529. 457. Closed Online auction Books: Tales
1 600 HUF
0 HUF
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Tahi-Tóth Nándor rajzaival. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras