2 800 HUF
Fehérvirág. Portugál népmesék. Vál., ford. és az utószót írta: Boglár Lajos. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Loránt Péterné munkái. Népek Meséi. Bp., 1959, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, átlátszó műanyag védőborítóban.