28 000 HUF
Tündér Ilona. (Görög, albán, bolgár, jugoszláv, román mesék). Szerk. és a mesemagyarázót írta: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Népek meséi V. Bp., 1960, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.