Books: Tales

Number of items: 92

Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. Szűr-Szabó József rajzaival. 153p. Kiadói félvászon kötésben kisebb kopásokkal
20508.

1 600 HUF
4,15
4,57

Vojtech Kubasta: Tréfavasút. Ford.: Világhy József. Prága., 1976, Artia. Kihajtható térbeli mesekönyv. Félvászon-kötésben, az utolsó tábla sérült.
20509.

1 800 HUF
4,66
5,14

Grimm: Jankó szerencséje (Kispajtások mesekönyve) Bp., 1959 Móra 54p. Szétvált kiadói papírborítóval
20510.

1 600 HUF
4,15
4,57

Kertész Mihály: A csengeri domb. Ifjusági regény. Bp., [1927], Singer és Wolfner, 88 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval.
20511.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gaal Mózes: Két diák levelezése. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 212 p. A borító Goró Lajos munkája. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
20512.

1 000 HUF
2,59
2,86

Benedek Elek: Két gazdag ifju története. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 135+(1) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított címlappal, lapszéli ázásnyomokkal.
20513.

1 000 HUF
2,59
2,86

Marie Colmont: Hópacsirta. Ford.: Laczkó Géza. Biczó András színes rajzaival. Bp., 1940, Dante, 143+(1) p. + 8 (színes) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
20514.

1 600 HUF
4,15
4,57

Adele de Leeuw: Könyvtáros kisasszony. Ifjusági regény fiatal leányok számára. Cateau de Leeuw rajzaival. Ford.: Benedek Rózsi. Bp., 1940, Dante, 179+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
20515.

1 600 HUF
4,15
4,57

7 db ifjúsági lányregény: Camille Pert: A kis Cady.; Jeszenszkyné T. Irén: Vera és Verka.; Szegedi István: Bátor kislány a Hanzély-utcában.; Bónyi Adorján: A rózsadombi lány.; Alcott: Tovább folyik az élet.; Selma Lagerlöf: Amikor én kislány voltam.; L. Magyar Judit: Szivecske meséi. Vegyes állapotban, sérülésekkel.
20516.

2 400 HUF
6,22
6,86

Gyarmathi Zsigáné: Tündér király fia, lánya. A világ vége és egyéb mesék és történetek jó fiuk és lányok részére. Bp., [1910], Tolnai, 143+(1) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincnél sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
20517.

1 600 HUF
4,15
4,57

Lie, Bernt: Diáktörténetek. (Kalandok a fjordok földjén). Ford.: Tábori Kornél. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 159 p.+ 6 (fekete-fehér képek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
20518.

1 600 HUF
4,15
4,57

Farkas Imre: Átmegyek a Királyhágón. Ifjusági regény. Fejes Gyula rajzaival. Bp., [1940], Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt., 107 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20519.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF