Books: Tales

Number of items: 92

Szira Béla: Farkas Jóska nyakkendője. Ifjúsági regény 14-15 éves fiúk részére. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1940], Szent István-Társulat, 152 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20520.

1 800 HUF
4,66
5,14

Komáromi János: Pataki diákok. Fáy Dezső rajzaival. Bp., [1931], Genius, 216 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, kissé foltos, javított borítóval, helyenként foltos, sérült, javított lapokkal.
20521.

1 600 HUF
4,15
4,57

2 db Dörmögő Dömötör-könyv: Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör a fogorvosnál; Dörmögő Dömötör szerencséje. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopottas borítóval.
20522.

1 600 HUF
4,15
4,57

Szira Béla: Segíts falu, dűl a város! Ifjúsági regény nagyobb fiúk számára. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1941], Szent István-Társulat, 211 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20523.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Ifjúsági elbeszélés. Bp., [1929], Athenaeum, 116+(4) p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap kissé sérült, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
20524.

1 000 HUF
2,59
2,86

Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi bélyegzővel.
20525.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gyermektáncok II. Néptáncgyakorlatok, játékfűzések, néptáncok, történelmi társastáncok az úttörő- és az általános iskolai táncszakkörök részére. Szerk.: Sz. Szentpál Mária. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 354+(2) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, foltos borítóval, a címlapon kisebb szakadással, helyenként lapszéli foltokkal. Megjelent 2500 példányban.
20526.

1 600 HUF
4,15
4,57

Orbán Dezső: A fehér koráll. Márton Lajos rajzaival. Bp., [1937], Szent István-Társulat, 171 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos borítóval.
20527.

1 000 HUF
2,59
2,86

Benedek Elek: A kék liliom és más mesék. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1968, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lapon firkákkal.
20528.

1 200 HUF
3,11
3,43

Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Tahi-Tóth Nándor rajzaival. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20529.

1 600 HUF
4,15
4,57

20530.

3 000 HUF
7,77
8,57

Andersen: A vadhattyúk.és más mesék. 1960, Móra, sérült kiadói kartonált papírkötés.
20531.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF