Books: Tales Number of items: 92
3054222
20532
457
Books: Tales
Other collectibles
Karl May: Winnetou. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1966. Móra. Kiadói félvászon kötésben, kevés kopással
2 000 HUF
3060067
20533
457
Books: Tales
Other collectibles
Színezd ki Magyarország nevezetességeket! - Kreatív színező 20 különleges rajzzal. H.n., 2023, Steinbach Gábor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
3054735
20534
457
Books: Tales
Other collectibles
Vegyes ifjúsági könyvtétel, 3 db: Csukás István: Egy kiscsacsi története. Mirr-Murr kalandjai. Bp., 1975., Móra. A borító Urai Erika munkája. A bábokat Foky Ottó tervezte. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.; Csukás István: Pinytőke cirkusz, világszám! Meseregény. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott bor...
1 800 HUF
3052844
20535
457
Books: Tales
Other collectibles
Pálosy Éva: A mákvirág klub. Regény fiatal leányok számára. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,én,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a hátsó táblán a papírborítás sérült.
1 600 HUF
3009499
20536
457
Books: Tales
Other collectibles
Borbély László: Egy magyar fiú Kongóban. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 159+(1) p. A borító és az illusztrációk Nemes Török János munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.
1 600 HUF
3009574
20537
457
Books: Tales
Other collectibles
Havas Zsigmond: Rákosi fiúk. Ifjúsági regény. Toncz Tibor rajzaival. Bp., é.n., Forrás, 191 p. Szövegközi illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
1 600 HUF
3038850
20538
457
4800
Books: Tales
Other collectibles
Tamkó Sirató Károly - Banga Ferenc: Tengerecki hazaszáll. Pinty és ponty. Bp., én., General Press. Banga Ferenc rajzaival. Kiadói kartonált papírkötések.
4 800 HUF
3054738
20539
457
Books: Tales
Other collectibles
Noody Nagy mesekönyv 4. Bp., 2008, Egmont. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
2867132
20540
457
Books: Tales
Other collectibles
Dániel András: A kuflik és a furcsa árnyék. A szerző rajzaival. Bp. Pozsonyi Pagony Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2867162
20541
457
Books: Tales
Other collectibles
Nyitogasd ki! Móka a farmon. Bp., én., Napraforgó könyvkiadó. Kiadói kemény-kötés.
2867184
20542
457
Books: Tales
Other collectibles
Doris Rübel: A balett - Mit? Miért? Hogyan? (32-) Bp.. 2019., Scolar. Kiadói kemény-kötés.
1 000 HUF
2867135
20543
457
Books: Tales
Other collectibles
Dániel András: A világ első kuflizenekara. A szerző rajzaival. Bp. Pozsonyi Pagony Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035