900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borÃtóval.