20257. 457. Closed Online auction Books: Technics
2 800 HUF
0 HUF
Az Il-14 típusú repülőgép műszaki ápolása. Különleges berendezések. Bp., 1960, KÖZDOK, 56 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras