Books: Technics

Number of items: 31

1931 A VIII. nemzetközi budapesti automobil- és motorkerékpárkiállítás hivatalos katalógusa. 1931 március 28-tól április 9-ig. Műcsarnok - Városliget. Az automobil - és motoros-hét hivatalos programja. Bp.,1931., Stádium, 72 (valójában 76 oldal: nyomdahibás: 29-36., 37-44. oldalak kétszer szerepelnek benne, és a 13-20., és 53-56. oldalak pedig hiányoznak (a nyomdahibából adódóan)) p. + 1 (kiállítás helyszínrajza) t. Benne Franklin-automobil reklámmal. Rendkívül gazdag, impozáns korabeli reklámanyaggal illusztrált. Benne a programmal, a kiállítók jegyzékével, garageok, javítóműhelyek, karosszériagyárak, és service állomások jegyzékével. Benne a kiállításra vett belépőjeggyel. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal, a borítón kis foltokkal, középen két lap kijár, nyomdahibás! Még így nyomdahibásan is rendkívül ritka!
20253.

30 000 HUF
77,72
85,71
Kőrösi Józsefné: Szűcsipari anyagismeret III. A szakmunkásképző iskolák számára. A szerző, Kőrösi Józsefné által DEDIKÁLT! Bp., 1971, Műszaki. 139 p. Megjelent 440 példányban. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal és kisebb törésnyommal, máskülönben jó állapotban. Ritka!
20254.

8 000 HUF
20,73
22,86
Magyar László: Az órás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1976, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
20255.

4 000 HUF
10,36
11,43
Dr. Szilasi Jakab: Czukrok, czukros anyagok és megvizsgálásuk. Kézikönyv czukorgyárak, kereskedelmi és gazdasági iskolák és chemiai laboratóriumok számára. (DEDIKÁLT). Bp.,1892, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), VIII+180 p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. A borítón a szerző aláírásával és Schuller Alajos (1845-1920) fizikus, kémikus, egyetemi tanár, az MTA tagjának szóló dedikációjával, valamint a Kir. Magy. Természettudományi Társulat bélyegzőjével. Ritka!
20256.

4 000 HUF
10,36
11,43
Az Il-14 típusú repülőgép műszaki ápolása. Különleges berendezések. Bp., 1960, KÖZDOK, 56 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20257.

2 800 HUF
7,25
8,00
Tim Holmes - Rebekka Smith: Klasszikus motorok gyűjtése, felújítása és használata (Collecting, restoring and riding classic motor cycles). Patrick Stephens, 1986, kissé kopott kiadói papírkötés, angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a klasszikus motorok gyűjtőinek és használóinak.
20258.

1 000 HUF
2,59
2,86
20259.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dr. Szathmáry László: A gyufa története a XIX-ik század végéig. A Kis Akadémia Könyvtára XVII. köt. Bp., 1935, Kis Akadémia, 127+(1) p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
20260.

3 000 HUF
7,77
8,57
SZTZ-3 lántalpas traktor karbantartási utasítása. Összeáll.: Kucses Pál. Mezőgazdasági Gép-Kiskönyvtár. Bp.,én.,Népszava, 56 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
20261.

2 400 HUF
6,22
6,86
Büchner Lajos: Erő és anyag vagy a természetes világrend alapvonalai. Ford.: Seress László. Bp., 1905, Vass József, 264+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
20262.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kezelési úmutató Trabant 61 személygépkocsihoz. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1972., VEB Sachsenring Automobilwerke. Kiadói papírkötés.
20263.

1 800 HUF
4,66
5,14
"Trabant 601" személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 S de Luxe. Zwickau, 1980., VEB Sachsenring Automobilwerke. Kiadói papírkötés.
20264.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF