19007.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
1937-1938 Encian. Turistasággal és sí-sporttal foglalkozó havi folyirat havi folyóirat 1937-1938-as számaiból kolligátum: 1937 III. évf. 11-12. sz. 1937. nov.-dec., 1938 IV. évf. 2-10., 12 sz. 1938. feb.- okt., dec. Szerk.: Hild János. Átkötött félvászon-kötésben, benne bekötött borítókkal, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel,egy-két foltos lappal. Benne Földes Imre (1881-1948): Ex libris Béres Károly, linó, papír, jelzett a dúcon, 13x11 cm