19107.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval.