19027.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. VII. Magyarország II. köt.: Az Alföld. Bp., 1891, Magyar Királyi Államnyomda, XIV+656 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, többek közt Mednyánszky László, Feszty Árpád, Munkácsy Mihály illusztrációival. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, intézményi bélyegzőkkel, kopottas, foltos kötésben, foltos lapokkal, néhány lap kijár.