19029.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XI. kötet: Csehország (I. rész.) Bp., 1894, M. Kir. Államnyomda, XII+612 p.+1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, kopott, sérült gerinccel, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal.